Modern Bayan Takvimi

Bayanlara özel takvim
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.31 MB
  • Version 2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Live Micro Systems - Soft Orbits
Program sayesinde regl döngüsünü ayarlayabilecek ve güvenli cinsel ilişki günlerinizi hesaplayabileceksiniz. Modern Bayan Takvimi ile gebe kalıp kalmadığınızı öğrenebilir, çoğunuzun cinsiyetini görebilir, istediğiniz zaman hamile kalabilirsiniz. Size hami
Program sayesinde regl döngüsünü ayarlayabilecek ve güvenli cinsel ilişki günlerinizi hesaplayabileceksiniz. 

Modern Bayan Takvimi ile gebe kalıp kalmadığınızı öğrenebilir, çoğunuzun cinsiyetini görebilir, istediğiniz zaman hamile kalabilirsiniz. 

Size hamile kalma ihtimallerinizin en yüksek olduğu günleri gösteren bu program kadınlar tarafından çokca tercih edilmektedir. Kadınların korkulu rüyası olan regl dönemini de programı kullanarak görebilirsiniz. 

Takvim içerisindeki farklı renklendirmeler ile sonuçları kolayca anlayabilirsiniz. Program kızınız mı yoksa oğlunuz mu olacağı konusunda da detaylı bilgi vermektedir. 

Programın genel özellikleri arasında; yazıcı desteği, vücut ısısı analizi, adet öncesi sendromu takibi, bebeğinizin cinsiyetini öngörme tespiti, günlük notlat yazma sistemi, hatırlatmalar ve alarmlar, kaliteli tahmin sistemi, farklı kullanıcılar için farklı şifrelendirme sistemi gibi  özellikler sayesinde bu programı kullanmakta son derece kolaydır.
Modern Bayan Takvimi indir